Nowe produkty

Kamera termowizyjna Milwaukee M12

Kompaktowa kamera termowizyjna z rodziny M12.

Kamera oparta jest na akumulatorach M12 Redlithium kompatybilnych z innymi narzędziami marki Milwaukee.
Idealna dla elektryków techników, inspektorów budowlanych, audytorów energetycznych i ekip remontowych. Doskonale nadaje się do diagnozowania usterek silników, napędów, pomp, urządzeń mechanicznych, szaf i rozdzielni elektrycznych. Niezastąpiona w pracy przy instalacjach grzewczych i sanitarnych. Pozwala na ocenę strat ciepła w budynkach, poprzez stolarkę okienną i drzwiową, nieszczelności w dachu. Pozwala na wykrycie nieszczelności w izolacji oraz ocenę obszarów wilgotności.

Czytaj więcej...

Wyrzynarka STE 140 Plus Metabo

Większa moc, większa siła, większa precyzja.

Nowa szlifierka Metabo jest idealnym rozwiązaniem do precyzyjnego, dokładnego cięcia. Wyrzynarka posiada szeroki zakres zastosowań dzięki możliwości instalacji prowadnicy równoległej i po okręgu. Atutem wyrzynarki jest jej odmieniony kształt pozwalający na lepsze prowadzenie narzędzia. Rękojeść pałąkowa zamieniona została na wąską, wygodną do objęcia rękojeść prostą.

Czytaj więcej...

Wkrętarka GSR 14,4 V-LI HX

Firma Bosch wprowadziła na polski rynek nową wkrętarkę w wersji HX. Wkrętarka nie posiada uchwytu wiertarskiego, wyposażona jest jedynie w uniwersalny uchwyt sześciokątny. Narzędzie jest lekkie i kompaktowe. Długość głowicy wraz z blokadą uchwytu wynosi zaledwie 153 mm. Razem z akumulatorem o pojemności 3,0 Ah urządzenie waży 1,7 kg, a dzięki smukłej rękojeści z miękką okładziną Softgrip doskonale leży w dłoni. Posiada 18 zakresów momentu obrotowego daje to możliwość wyboru odpowiedniej mocy do szybkiego wkręcania wkrętów. Czterobiegunowy silnik osiąga moment obrotowy 67 Nm, a dwubiegowa przekładnia umożliwia np. wkręcanie wkrętów o średnicy do 8 mm w miękkim drewnie (bez nawiercania). W przypadku drewna twardego wymagane jest wcześniejsze nawiercenie materiału, natomiast precyzję podczas seryjnego wkręcania wkrętów zapewnia wbudowany hamulec silnika.

Czytaj więcej...

Niwelator obrotowy XR 600 i XR 650

Niwelatory laserowe obrotowe Ubexi XR 600 oraz XR 650 zostały stworzone z przeznaczeniem do precyzyjnych pomiarów wewnątrz i na zewnątrz. Urządzenia doskonale sprawdzają się także w pracy z koparkami czy maszynami. Niwelatory wyróżnia niezwykle wytrzymała konstrukcja, a także specjalne zabezpieczenie głowicy przed niesprzyjającymi warunkami. Dodatkowo wyposażenie urządzeń w System TILT, który wyłącza urządzenie w przypadku poruszenia uniemożliwiając błędny odczyt danych, gwarantuje Ci precyzyjne i dokładne pomiary.

Czytaj więcej...

UWAGA: Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie przez twoją przeglądarke ciasteczek (cookies)

Rozumiem

EU Cookie Directive Module Information