O firmie Sanet

Firma Sanet powstała w 1990 roku - funkcjonowaliśmy wtedy pod nazwą Przedsiębiorstwo Sanet. Jesteśmy częścią Grupy Instal Konsorcjum, będącej pierwszą w Polsce grupą marketingowo - handlową, specjalizującą się w technice grzewczej i sanitarnej. Dzięki obecności na terenie całego kraju może ona zapewnić swoim Klientom najniższe ceny i niezwykle bogaty wybór asortymentu.

Głównymi gałęziami naszej działalności jest sprzedaż kotłów gazowych, grzejników, podgrzewaczy wody, wodomierzy i ciepłomierzy, pomp i zaworów, rur, armatury sanitarnej i systemów kanalizacyjnych. Obecnie skupiamy nasze działania na oferowaniu najwyższej jakości ekologicznych źródeł pozyskiwania energii, takich jak pompy ciepła i kolektory słoneczne.

Naszym Klientom, zarówno hurtowym jak i detalicznym, proponujemy także profesjonalną obsługę różnego rodzaju inwestycji budowlanych.

W Trójmieście posiadamy dwa oddziały z obszernym zapleczem magazynowym: w Gdańsku Wrzeszczu oraz w Gdyni, gdzie mieści się główna siedziba firmy Sanet. Nasi pracownicy to specjaliści wysokiej klasy mający wieloletnie doświadczenie zawodowe, gotowi udzielić fachowej i kompetentnej porady.

Pomimo długoletniej obecności na polskim rynku techniki grzewczej i sanitarnej oraz starannie wypracowanej, ugruntowanej pozycji sprawdzonego partnera w biznesie nie spoczywamy na laurach – naszym celem jest ciągły rozwój i dalsze poszerzanie asortymentu w myśl zasady, że doskonałość jest osiągalna.

Od 2010 roku prowadzimy również działalność w zakresie zaopatrzenia w narzędzia, elektronarzędzia oraz maszyny budowlane. W tym zakresie również mamy szerokie doświadczenie, które zdobyliśmy prowadząc wcześniej osobną działalność pod nazwą Natech. Dzięki włączeniu struktur przedsiębiorstwa Natech w ramy naszej firmy możemy zaproponować bardziej kompleksową ofertę oraz zaproponować lepsze warunki handlowe.

Gazele Biznesu Sanet

Naszym najważniejszym celem jest dostarczanie Klientowi najwyższej jakości produktów i usług, zaś jego satysfakcję z współpracy z firmą Sanet zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze wysiłki zostały wielokrotnie docenione w licznych konkursach (m.in. Gazele Biznesu, Wehikuły Czasu), a przede wszystkim przez naszych Klientów, z których większość współpracuje z nami od lat.

Kontakt

SANET Elektronarzędzia

Oddział w Gdyni
Opata Hackiego 12
81-213 Gdynia
tel. 58 739 66 98
fax 58 770 20 06
kom. 603 979 353
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy:
pn - pt:   8:00-16:00

 

   

Oddział w Gdańsku
Słowackiego 83
80-257 Gdańsk
tel. 58 770 29 40
tel./fax 58 342 59 47
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy:
pn - pt:   7:00-16:00
sob         8:00-11:00

 

 


Serwis
znajduje się w oddziale w Gdyni.
Przyjęcia i wydania realizuje również oddział w Gdańsku.

    

 

 

 

Nasza Wizja

 

Zajmujemy się obsługą podmiotów profesjonalnie wykorzystujących narzędzia - firm z szeroko rozumianej branży budowlanej i przemysłu. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie zaopatrzenia i serwisowania, tak aby jak najbardziej odciążyć naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości narzędzia, sprzęt budowlany, elektronarzędzia i osprzęt.

Bez względu na to jakie masz potrzeby wystarczy że się z nami skontaktujesz, a my wyszukamy dla Ciebie właściwe rozwiązanie i dostarczymy je we wskazane miejsce.

 

Ważna jest dla nas długofalowa współpraca, dlatego każdy proces sprzedaży jest planowany pod kątem zapewnienia zadowolenia naszym partnerom. Poziom usług jest stale monitorowany i podwyższany. Jednocześnie dbamy o utrzymywanie niskich kosztów aby zapewnić konkurencyjne warunki handlowe.

 

 

z poważaniem
Artur Szostak
współwłaściciel
 

UWAGA: Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie przez twoją przeglądarke ciasteczek (cookies)

Rozumiem

EU Cookie Directive Module Information