O firmie Sanet

Firma Sanet powstała w 1990 roku - funkcjonowaliśmy wtedy pod nazwą Przedsiębiorstwo Sanet. Jesteśmy częścią Grupy Instal Konsorcjum, będącej pierwszą w Polsce grupą marketingowo - handlową, specjalizującą się w technice grzewczej i sanitarnej. Dzięki obecności na terenie całego kraju może ona zapewnić swoim Klientom najniższe ceny i niezwykle bogaty wybór asortymentu.

Głównymi gałęziami naszej działalności jest sprzedaż kotłów gazowych, grzejników, podgrzewaczy wody, wodomierzy i ciepłomierzy, pomp i zaworów, rur, armatury sanitarnej i systemów kanalizacyjnych. Obecnie skupiamy nasze działania na oferowaniu najwyższej jakości ekologicznych źródeł pozyskiwania energii, takich jak pompy ciepła i kolektory słoneczne.

Naszym Klientom, zarówno hurtowym jak i detalicznym, proponujemy także profesjonalną obsługę różnego rodzaju inwestycji budowlanych.

W Trójmieście posiadamy dwa oddziały z obszernym zapleczem magazynowym: w Gdańsku Wrzeszczu oraz w Gdyni, gdzie mieści się główna siedziba firmy Sanet. Nasi pracownicy to specjaliści wysokiej klasy mający wieloletnie doświadczenie zawodowe, gotowi udzielić fachowej i kompetentnej porady.

Pomimo długoletniej obecności na polskim rynku techniki grzewczej i sanitarnej oraz starannie wypracowanej, ugruntowanej pozycji sprawdzonego partnera w biznesie nie spoczywamy na laurach – naszym celem jest ciągły rozwój i dalsze poszerzanie asortymentu w myśl zasady, że doskonałość jest osiągalna.

Od 2010 roku prowadzimy również działalność w zakresie zaopatrzenia w narzędzia, elektronarzędzia oraz maszyny budowlane. W tym zakresie również mamy szerokie doświadczenie, które zdobyliśmy prowadząc wcześniej osobną działalność pod nazwą Natech. Dzięki włączeniu struktur przedsiębiorstwa Natech w ramy naszej firmy możemy zaproponować bardziej kompleksową ofertę oraz zaproponować lepsze warunki handlowe.

Gazele Biznesu Sanet

Naszym najważniejszym celem jest dostarczanie Klientowi najwyższej jakości produktów i usług, zaś jego satysfakcję z współpracy z firmą Sanet zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze wysiłki zostały wielokrotnie docenione w licznych konkursach (m.in. Gazele Biznesu, Wehikuły Czasu), a przede wszystkim przez naszych Klientów, z których większość współpracuje z nami od lat.

UWAGA: Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie przez twoją przeglądarke ciasteczek (cookies)

Rozumiem

EU Cookie Directive Module Information